| anonim_4396 a întrebat:

As dori sa fac o comanda de o geaca pe Aliexpress, si vreau sa aud mai inainte parera cuiva care a facut deja cumparaturi de pe acest site. Care sunt procedurile, modalitati de plata, cum au sosit produsele cumparate, dupa cat timp, daca sunt riscur si daca a avut vreao nemultumire.

Răspuns Câştigător
| Anonim1524 a răspuns:

Eu am făcut cumpărături, poți plăti doar de pe un card și comanda vine în orice oraș sau sat din întreaga lume, depinde de fiecare produs acolo scrie cît plătești pentru drum și în cîte zile va sosi comanda cel mai mult poți aștepta 60 de zile dar aceasta este mai rar.Comanda va veni adusă de curier sau poți să o ei chiar tu de la poștă. Produsele sunt destul de bune dacă indici mărimea corectă.