| anonim_4396 a întrebat:

Salutare, ati comandat de pe Joom? E intr-adevar asa de ieftin cum apare pe site? Intreb pentru ca am vazut ca la noi e 500 lei si la ei e 80 lei si sa nu fie cu costuri ascunse. Multumesc, o seara frumoasa!

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu sunt costuri ascunse, doar calitate extrem de slaba

| Werrich a răspuns (pentru suntserios):

Va multumesc pentru raspuns!

| ioan452 a răspuns:

Nu sunt costuri ascunse, am comandat de mai multe ori diferite lucruri brelocuri, huse. Nu au cine știe ce calitate premium dar pentru prețul lor sunt bune.

| Werrich a răspuns (pentru ioan452):

Multumesc pentru raspuns! As vrea sa iau ceva de purtat ocazional si macar sa reziste o perioada de timp.