| MrSnow a întrebat:

Salutare.
Aveți idee ce cadou i-aș putea cumpăra unei prietene
Vreau să fie ceva simbolic, și nu extrem de scump maxim 70 lei
Fundă

3 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

O bratara de argint cu ceva talisman care sa reprezinte ceva in legatura cu voi

| Stincker3043 a răspuns:

Daca sunteti impreuna fa-i o cana sau ma rog, un tablou, o perna etc in care sa apareti amandoi, iar daca sunteti doar prieteni poti sa-i cumperi ceva trusa de machiaje, toate fetele adora asta sau daca nu poti sa cumperi un lantisor si flori, exista multe alternative, oricum gestul conteazahappy

| aniladamlazariuc2297 a răspuns:

Salut, ar fi foarte frumos sa ii iei o bratara personalizata cu numele ei sau cu Initiala numelui