| FOOLSmanXxl a întrebat:

Azi am comandat de pe eMAG niște produse! Si produsele au diferite firme!
Îmi trimit de la fiecare firma ca produsele sunt livrate! Dar sunt livrate de diferiți curier sau doar un curier cu toate produsele?

Răspuns Câştigător
| JustmeV a răspuns:

In mod normal, ti le livreaza un singur curier, cel care este repartizat pe zona unde locuiesti. happy

3 răspunsuri:
| sosostore a răspuns:

Daca produsele sunt comandate de la diferite firme acestea vor veni separat cu transporturi separate. De asemenea pot veni cu; curieri diferiti deoarece firmele pot avea contract cu; curieri diferiti gen Cargus sau Fan Courier.

| BlaDe12345 a răspuns:

Daca ai produsele intr-o singura comanda, vor fi livrate toate odata, nu pe rand de un singur curier tongue