| VortexLuz a întrebat:

Care este firma care deține cele mai de calitate haine?

9 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

| Ionut58282856 a răspuns:

Nu exista o firma anume. Vrei blugi de calitate? Trage de craci cat poti, daca se rup nu sunt buni. Ce fel de haine ti se potrivesc tie. Daca vrei haine normale dai mai greu de ele din cauza ca peste tot dai de pantaloni mulati si haine strampte care sunt enervante

| GoldenBoy17 a răspuns:

Breshka, Zarra, Chelvin Clayn. H/M.

| suntserios a răspuns (pentru GoldenBoy17):

Astea sunt firme de duzina fii serios. Nu porti compara calitatea cu ce ofera Lacoste, Gant, Tommy, Ralph Lauren sau mergand si mai sus. Gucci, Prada, Herms, versace, Burberry

| GoldenBoy17 a răspuns (pentru suntserios):

Frate. Eu m-am referit la Firme care produc Haine de Trend pentru tineret. Nu la firmele alea pentru Bosorogi de la 40 pana la 70 de ani care costa mii de euro.

| suntserios a răspuns (pentru GoldenBoy17):

Intrebarea nu era despre firme care produc haine de trend. nicio legatura cu asta nu avea intrebarea.

| VortexLuz explică (pentru GoldenBoy17):

Dacă și alea sunt firme de boșorogi mă arunc în canal?

| Bindiu_Tudor_1994 a răspuns:

Louis vuitton, Off white, Goyard, Gucci, Fendi, Dolce&Gabbana, Dsquared2, in general firmele de designer/luxury