| Selysium98 a întrebat:

Ce aparate de barbierit imi recomandati?
Nu vreau deloc sa fie cu lame (gen bic), eu pana la varsta pe care o am am folosit doar aparat de tuns cu mai multe capuri, dar as vrea sa fac un upgrade la ceva care rade mai bine, sa nu trebuiasca sa insist pe o zona de 3 ori si tot sa mai ramane fire de par.
Ma tot uitam la Philips OneBlade, dar nu inteleg daca acele lame sunt la fel ca si bicul (si + cat de bun ar fi, ca sunt pareri pro si contra), nu vreau sa trebuiasca sa ma rad odata la 2 zile si sa am si parul de pe fata mult mai aspru decat il am, pentru ca nu am dat niciodata cu lama pe fata.

Răspuns Câştigător
suntserios
| suntserios a răspuns:

OneBlade e o mica minune pentru mine de cand l am descoperit. E singura modalitate cu care ma pot rade fara sa ma irit

| Selysium98 explică (pentru suntserios):

Si acele lame nu taie ca si bicul, nu? si tin 4 luni?

| suntserios a răspuns (pentru Selysium98):

Nu taie ca bicul, nu
cam 4 luni tin, da

5 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Cu mai multe capete, asa se scrie corect, nu cu mai multe capuri, mereu face ti aceasta greseală, am vazut ca si cand se vînd vdeorecordere sau magnetofoane toti fac aceeasi greseală scriu capuri, in loc de capete.

| Selysium98 explică (pentru CristiDinBucuresti):

Mersi de corectare, greseala mea! big grin