| Mihai321312 a întrebat:

Salutare. Ce i-mi recomandati sa ii fac cadou nevestei unui prieten de ziua ei de nastere?

6 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Lenjerie sexy! big grin

| Adry05 a răspuns:

Un parfum si un buchet de flori/ciocolata

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Un CD pe care este înregistrată melodia
Tu est la femme de mon ami ( Tu ești soția prietenului meu)

| CarcotasulVesel a răspuns:

Un bici impletit cu dragoste si un costum latex... pentru ea

| unvecin a răspuns:

Cartea asta: http://roossabooks.ro/produs/enciclopedia-intelepciunii/

Enciclopedia înțelepciunii - e o carte plină de citate. E consistentă și în același timp ușor de citit cu pauze, pentru că fiecare 2-3 rânduri poate fi cu totul alt subiect.

Deci cu un semn de carte la îndemână, o poți lua cu tine și la bucătărie și până aștepți pe-acolo mai citești câteva lucruri interesante cugetate de marii oameni ai tuturor timpurilor.

Am primit-o de ziua mea. E fain. :)

| Foreveryoung1548 a răspuns:

Bună! Poți să îi faci cadou o sticlă de vin, o ciocolată, o carte ( dacă îi place să citească), bilete la un concert pentru prietenul tau si sotia sa.