| NYØ2002 a întrebat:

Ce parere aveti de adidasii de la marca Lotto sunt buni? Si-a luat cineva adidasi de la firma asta? Daca da, cat v-au tinut? Sunt originali numai ca e o firma mai slaba decat Nike, Puma Etc?

Voi ce parere aveti daca iau vreo 3-4 perechi, ma tin vreo `leaca?

3 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Numele firmei face aluzie la calitatea produselor.

| johnnny123 a răspuns:

Nu, nimeni în istoria omenirii nu și-a cumpărat adidași de la Lotto.
Pentru că numai firma Adidas produce adidași.

| St1xWtfcs a răspuns:

Salut! E un brand destul de ok. Am vazut multa lume purtand. Acum depinde si de cum ii ingrijesti tu. happy