| An0nim8 a întrebat:

ce parere aveti despre siteul Discountplanet.ro http://www.discountplanet.ro? Am gasit pe acest site produse mult mai ieftine decat in magazinele virtuale sau reale din Romania. din cate am vazut, acesta e un site care cauta pe amazon.com si altele din sua. La o comanda oare or mai trebui platite la pretul afisat acolo si alte taxe de transport sau ceva care sunt ascunse? Daca la livrarea comenzii mi se mai solicita bani in plus as putea sa refuz comanda?

1 răspuns:
| Userrr a răspuns:

Pare destul de interesant.Si logic ca ai putea refuza comanda.