| ionicabubulina112112 a întrebat:

Salutare chicas!
Cati/cate baieti/fete aveti mania hainelor?

Lacoste mi se pare TOP
de Champion nici nu mai zic...

3 răspunsuri:
| relian a răspuns:

Lacoste slabute de top laughing poate pe acolo la tine

| ionicabubulina112112 explică (pentru relian):

Lasa ca tu cu ma ta tac tu si tot familionu va luati palm angels si philipp plein din obor

| relian a răspuns (pentru ionicabubulina112112):

Nu stiu ces alea, acum aud pentru prima oara laughing dar sincer Lacoste sta orice ca pe gard laughing nu te simti deloc comod.Bine acu daca voi astia gen negrii care se imbraca doara sa vada lumea sigla pe haine,la voi poate nu conteaza cum va simtit in ghainele alea.
Eu am haine de la Polo,De la Tommy bahama, de la Abercrombie, asta ca idee.
Pot sa iti iau si tie, dar nu te cunosc laughing asa am luat lu soramea, vecini de prin RO, la obor se vand animale la mama acasa nu haine laughing