| numaiamideii a întrebat:

Salutare, cine stie o florarie in Arad, prin apropriere de gara, si ceva preturi la trandafiri,
dau funda la cel mai bun raspuns!

3 răspunsuri:
| AutumnDay a răspuns:

Mergi pe strada si la doi pasi te tot impiedici de florarii, nu asta e problema. In medie, costa 7 lei firul de trandafir.

| numaiamideii explică (pentru AutumnDay):

Unde mergi pe strada, ca is mai multe strazi laughing)

| AutumnDay a răspuns (pentru numaiamideii):

Pe oricare, ma, gandeste si tu logic! Ia si tu o strada principala, logica e ca e plina lumea de florarii, pr toate strazile, la 2 pasi. De unde vrei sa iti zic eu exact strada daca nu sunt din Arad?! Pe cine-astepti la gara? :p