| Alexandru_Lascu_1995_i9hH a întrebat:

Salutare, credeti ca pot face un job din facerea PC-urilor pe anumite site-uri (PCGarage, eMAG, evoMAG, ETC...) pentru o anumita suma de bani mica (5 lei) ca sa castig niste banuti?

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

De ce ar merge cand site urile ofera gratis lucrul asta

| tpuuser999 a răspuns:

Nu prea cred ca o sa mearga, pentru ca acest gen de job se face gratuit pe TPU si alte situri de genul...
O idee mai buna, si mai riscanta, e sa faci sisteme de la zero si sa le vinzi pentru un profit de 100-300 RON. Daca ai noroc, poti sa obtii discounturi de la anumite magazine, dupa ce depasesti o anumita suma... dar oricum o sa vanezi vouchere si reduceri peste tot (profitshare, reduceri de sarbatori, price.ro, salvare preturi in Google Sheets).
In timp, daca te atrage tipul asta de job, poti sa intri in legalitate si sa-ti deschizi propriul magazin sau service, dar pentru asta trebuie sa devii cunoscut inainte.