| Jora_Alexandruemilian_1990 a întrebat:

Salutare, cum pot cumpara un joc de pe; G2A sau de pe stream. Fara un cont in banca (ex: MasterCard). Funda

Răspuns Câştigător
| GaNeA001 a răspuns:

Prin paysafecard. Te duci la un aparat din imprejurimi, bagi 25, 50 sau cat alegi tu (au pragurile lor) si-ti da un fel de chitanta pe care ai un PIN pe care il introduci in contul de paysafe sau direct pe steam (nu stiu cum e treaba pe steam).

PS: STREAM e cu totul altceva fata de STEAM.

| Jora_Alexandruemilian_1990 explică (pentru GaNeA001):

Si daca bag 50 de euro, dupa iau un joc de 20 de euro. Il mai pot folosi o data?

4 răspunsuri:
| Jora_Alexandruemilian_1990 explică:

Da scuze, am scris stream in loc de steam

| Alexs_Alexs_1999 a răspuns:

Prin PaySafe card sau chiar SMS in unele cazuri, pur si simplu te duci la un automat bagi cat ai nevoie sau te duci la un punct de vanzare PayPoint dar te va costa mai mult presupun! Succes sper ca te-am ajutat.

| Gamingatorul a răspuns:

Salut, poti prin paysafe card. Cauti un aparat si cumperi gift card de pe paysafe cu suma pe care o doresti. Bani iti raman in contul g2a deci da ii poti folosi si la alt joc http://bit.ly/2e8YagK