| SynapseNinja a întrebat:

De ceva timp strâng bănuți pe Aliexpress și azi i-am schimbat într-un cupon de 12 USD. Însă acel cupon nu m-a ajutat la reducerea comenzii pe care am dat-o azi. Că în septembrie e ziua mamei mele și am vrut să îi fac un cadou, poate ajunge până atunci. Care e logica cupoanelor astea?

1 răspuns:
| Wr3nch a răspuns:

Pai depinde de cupon. Poate era doar pentru un anumit tip de obiecte sau daca cumparai de o suma specifica. Si elefant da tot timpul vouchere de 40 de lei, dar daca te uiti atent reducerea e valabila doar daca cumperi de minim 200 de lei.