| AndrP a întrebat:

De curând mi-am luat permisul si a venit vremea să-mi cumpăr un portofel.
Sincer sa fiu nu sunt obisnuit sa stau cu unul dupa insa ma voi obisnui.
Chestia e ca am vazut la multe persoane, portofele de proasta calitate care se faceau ca dracu dupa o perioada sau se rupeau.
Intrebarea mea este : De la ce marca/firma pot lua un portofel de calitate? Bine, acum sa nu fie foarte scump ca nu ma dau banii afara din casa insa nici de proasta calitate.

1 răspuns:
| Lioana a răspuns:

Ia unul din piele, indiferent de marca. Sunt cele mai rezistente.