| eueueueueue a întrebat:

Salutare. De unde as putea cumpara si eu "Vitamin Aqua"? Am cautat in cateva mega image-uri si auchan-uri, dar nu am gasit, iar pe net nu gasesc nimic

5 răspunsuri:
| Alex2o17 a răspuns:

In piatra neamt se gasesc la fiecare magazin, ar trebui sa incerci la magazinele mai mici, cele mari nu cred ca au contract cu vitamin aqua

| Toncean_Sidonia_1956 a răspuns (pentru Alex2o17):

Si eu caut in Oradea dar o gasesc doar la....baruri!
Oare de ce nu apare si in hypermatketuri?

| Alexianu_Codrin_1990 a răspuns (pentru Toncean_Sidonia_1956):

Buna ziua!
Gama #vitaminaqua este disponibila la
nivel national in lanturile Inmedio, 1minute, Relay, Express, Mega Image si Shop&Go, in hipermarketurile Auchan si Selgros si in statiile Rompetrol si Socar.

| Alexianu_Codrin_1990 a răspuns:

Buna ziua!
Gama #vitaminaqua este disponibila la
nivel national in lanturile Inmedio, 1minute,Relay, Express, Mega Image si Shop&Go, in hipermarketurile Auchan si Selgros si in statiile Rompetrol si Socar.
In toate orasele mari suntem disponibili si in puncte de vanzare traditionale non-brand (magazine de cartier).
Pentru vanzare online va sfatuim sa alegeti www.ewhiteland.ro (toate sortimentele) sau EMag unde sunt disponibile 2 sortimente (Mg, B12).
Multumim pentru mesaj, o zi buna!
Echipa Vitamin Aqua

| Toncean_Sidonia_1956 a răspuns:

Multumesc! Caut la Auchan...