| qcristi a întrebat:

Este careva care isi face tigari cu aparat electric de injectat?
Caut cel mai bun deal de tabac ca am incercat cateva tipuri de "tutun firicel" si am fost dezamagit...

6 răspunsuri:
| adryang78 a răspuns:

Majoritatea celor care comercializează tutun vrac sunt niște țepari. Te sfătuiesc să nu cumperi de pe site-uri care par construite rapid, cel mai bine să iei de pe platforme de e-commerce (okazii, eMAG) fiindcă acolo vânzătorii au un istoric și un rating de la cumpărătorii anteriori și poți găsi mai ușor tutun de calitate.
Și eu folosesc firicel și mi-am luat vreo două țepe.

| qcristi explică (pentru adryang78):

Am descoperit un firicel care se pare că e chiar bun: Malboro Touch. Spre surprinderea mea nu are cotoare, iar aroma și tăria sunt ok. Sper să te ajute și pe tine ☺

| adryang78 a răspuns (pentru qcristi):

O să-l încerc, mulțumesc! happy
De unde l-ai luat?

| Alexandrionelu a răspuns:

Încearcă tabacul Camel tubing (nu rolling).
Mașinile electrice ieftine sunt un coșmar. Mai bine folosești una manuala gen:
https://images.app.goo.gl/bmrqfNYn3cD37waX6

| Sanziana88 a răspuns:

Https://tutunel.ro/tutun-vrac/ luati cu incredere, e bun.

| antoniocristescu a răspuns:

Https://tutun-firicel-galeata-ieftin.ro/
Numai de aici cumpar de 2 ani si a fost ce trebuie de fiecare data!