| SynapseNinja a întrebat:

Îmi puteți recomanda un site (de preferat să fie siguri din punct de vedere online) de unde aș putea să îmi iau un portofel din piele? Aș prefera să fie serioși și să aibă și prețuri accesibile. Mersi mult și vreau răspunsuri serioase.

Răspuns Câştigător
| Robeeert1 a răspuns:

Fashiondays: dacă vrei de la branduri renumite și destul de ieftine (Eu am comandat de multe ori de aici și au fost foarte serioși)
H&M(aplicația): sunt serioși, preturi acceptabile și au câteva modele de portofele.
Emag: aici găsești orice happy

| SynapseNinja explică (pentru Robeeert1):

Despre epantofi.ro ce părere ai?

| Ionut231312 a răspuns (pentru Robeeert1):

Normal ca fashion days sunt seriosi, doar sunt detinuti de eMAG big grin

4 răspunsuri:
| Raizing a răspuns:

laughing"Toti sunt seriosi pan' la proba contrarie"
ia, mai bine trage tu o fuga pana la magazine!