| Criss_1252 a întrebat:

iPhone X sau iPhone Xr? Ce recomandați? Care e mai bun?
Am văzut ca iPhone x este mai scump decât iPhone Xr
Vreau sa iau un nou telefon și nu vreau xs happy

4 răspunsuri:
| sokey a răspuns:

Eu îți recomand să îți iei un telefon mai ieftin care are aceleași facilități și nu dai trei sferturi din banii aceia doar pe brand. De exemplu, telefoane ieftine și bune sunt cele de la Asus, Huawei. Eu am un Asus zenfon 4 Max varianta de 32Gb și sunt 100% mulțumit. A, și cu restul banilor îți mai poți lua ceva sau sa investești. Poate o geaca, o gheata ca tot vine frigul?

| Mt34 a răspuns:

Ia-ți Xiaomi redmi 5 plus, eu am acest model și se descurcă mai bine că iPhone X, dar nu are deblocare facială

| Criss_1252 explică:

Nu vreau alte Branduri. M-am obișnuit pe iOS de vreo 4 ani

| achimalexandru95 a răspuns:

Dc nu rămâi la iPhone 8. E la fel de bun și frumos și chiar mai ieftin. Oricum, vezi aici, fii cu ochii în patru acum de black friday! bit.ly/TelefoaneAppleIeftine