| soniad a întrebat:

Salutare lume.Am si eu o intrebare daca se poate. A comandat cineva vreun produs dupa bonmagazin.ro? As vrea si eu sa stiu daca sunt seriosi ca am vazut cateva chestii dragute pe acolo dar mi-e cam frica sa comand. Astept raspuns. pupiii!

3 răspunsuri:
| krysstal a răspuns:

In general magazinele online sunt foarte bune. Poti gasi orice vrei. Cand faci comanda, alege sa platesti pachetul cand iti ajunge acasa. Ai grija, cand comanzi un produs, ti se ia si taxa de transport, in afara de pretul produsului pe care il comanzi. De obicei produsele sunt livrate de cargus, fancurier, etc.Alege sa platesti produsul acasa.

| kogi1983 a răspuns:

M-am uitat la contact si nu au nimic, nici o data de identificare un nr de tel ceva...

| soniad explică (pentru kogi1983):

Hm.mai astept poate a comandat cineva totusi.Multumesc mult:*