| omuletzulD1 a întrebat:

Salutare, ma intrebam ce telefon ar trebui sa cumpar pana in 1000 de lei? care sunt cele mai bune optiuni pe care le am si care este cel mai bun site de cumparat telefoane, mai ales acum de black friday?

6 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Asus-ul postat de "anonimg" este excelent si daca nu te doare de cateva zgaraieturi poti sa-l iei resigilat mai ieftin, 879 lei. Vezi mai jos pe pagina.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Un Huawei P8, P8Lite, P9Lite

| anonimg a răspuns:

Daca iti permiti sa mai adaugi inca 100 de lei la care ii ai, te sfatuiesc sa il iei pe acesta: http://www.emag.ro/......DVGLMYBBM/
Citeste review-urile acelora care il detin sa vezi ce probleme au avut cu el.
Eu zic ca merita. Uite-l si aici: http://www.gsmarena.com/asus_zenfone_2_ze551ml-6917.php
Ba inca este posibil sa il iei mai ieftin in ziua aceea.

| Andrei2991 a răspuns (pentru anonimg):

Eu cred ca nu trebuie sa mai puna niciun ban mai ales daca va fi Black Friday... Sigur o sa il reduca la 1000 lei sau mai putin...

| Beres_Andrei_1982 a răspuns:

Pandawill sau ebay

| AliceNeye a răspuns:

Eu optez pentru samsug.
Inceaca pe eMAG, pc garage. Acum depinde de preferintele tale. Bafta happy