| DrGoogle a întrebat:

Salutare o parere rapida va rog, vreau sa ii fac cadou tatalui meu un laptop il va folosi doar pentru net muzica si eventual filme ce ziceti de asusu asta:
Laptop Asus X540SA Intel Celeron N3060 (2M Cache, up to 2.48 GHz) 500GB 4GB HD DVDRW x540sa-xx311
http://www.cel.ro/......io0MzEq-l/

Răspuns Câştigător
| Samariteanul a răspuns:

E destul de ok, iefitin, portabil si bun. Daca il va folosi numai pentru net muzica si filme cred ca e perfect.

| DrGoogle explică (pentru Samariteanul):

Stii cumva daca merge sa pun pe el windows 7 sau vin din fabrica cu windows 10?
Si inca ceva e laptop nu notebook adica 15'6 e ecran normal nu?

| Samariteanul a răspuns (pentru DrGoogle):

E ecran normal, iar de windows daca nu zice ca il are incorporat s-ar putea sa fi nevoit sa-l instalezi.

| DrGoogle explică (pentru Samariteanul):

Dar o sa mearga oare si windows 7 sau trebuie neaparat 10?

| Samariteanul a răspuns (pentru DrGoogle):

Nu stiu sigur. Avand in vedere calitatea laptopului ''cred'' ca merge windows 7.