| anonim_4396 a întrebat:

Salutare oameni buni. Acum 7 zile, mai exact marti, am facut o comanda pe altex si nici pana acum nu a venit, ce ziceti sa fac?

Răspuns Câştigător
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Pai du te la ei cu buletinul si întreaba i, ca ei stiu cel mai bine de ce nu au livrat comanda, ori au ei probleme tehnice cum ar fi masinile sau personal in vacanțe sau tu nu ai plătit, vezi tu care este situatia, degeaba pui pe TPU intrebarea, ca noi nu ave m cum sa te ajuta m, te uiti pe google i ei datele lor de contact adresa si numarul lor de telefon si suna i, nu i ti raspunde nimeni, te duci la ei cu buletinul si vezi care i treaba, ce varsta ai si de unde esti? Ce ai comandat de pe Altex?

2 răspunsuri:
| Samariteanul a răspuns:

Suna si vorbeste cu ei sau poti depunde plangere in cel mai rau caz. Oricum tu nu ai dat banii, deci poti sta linistit.

| Kostzy a răspuns:

Suni la ei si vezi care e treaba.