| Sebytiristu a întrebat:

Salutare,pe 07.08 am dat comanda de un pc de pe cel.ro,problema este ca nici acum nu a ajuns, am dat adresa corecta si nr de telefon dupa care am si primit mesaj ca curierul a plecat de la Bucuresti, zilele astea am sunat la cel.ro si la fancurier nu a raspuns nimeni, puteti va rog sa imi spuneti ce sa fac pentru ca am nevoie urgent de calculator.Multumesc

2 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Suna la CEL.ro pana ametesti. N-ai cum rezolva altfel.

| Sebytiristu explică (pentru Salontanul):

Am sunat de m-a luat dracu, dupa ce pune muzica aia de rahat peste 10 min inchide