| Ferii a întrebat:

Salutare!
pe data de 2.09. 2019 am comandat un ceas de pe decathlon, azi m-am uitat la urmarire colet si acolo scria ca adresa gresita si ca nu locuieste nimeni la acea adresa. dar pe mine nici nu m-au sunat, nici nimic. adresa este corecta m-am uitat de doua ori...

2 răspunsuri:
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Îmi pare rău. Uite așa se întâmplă, când unele firme au prea multi clienti/ suficiente vânzări online, încep să nu își mai respecte clienții. Și nu cred ca e vina șefilor de pe acolo, e vina angajaților care au sarcina să se ocupe de distribuirea comenzilor online...
Contactează- i telefonic și spune-le ca adresa destinatarului e corectă.

| Denisa0954 a răspuns:

Suna la ei si vezi ce s-a intamplat