| ș53fan a întrebat:

Salutare prieteni! Am și eu o întrebare! Vineri trebuia să îmi vină telefonul din garanție însă am fost sunat de un domn și mi s-a spus că nu s-a mai putut face nimic și nemaifiind niciun model in stoc am posibilitatea de înlocuire! Și am ales telefonul! Acum vine întrebarea:Cumva trebuie să plasez eu comanda? Sau?

4 răspunsuri:
| Sn4k3 a răspuns:

Pai contacteaza-i pe cei de la care ai luat telefonul si spune-le ce s-a intamplat. O sa-ti spuna ei ce trebuie facut.

| ș53fan explică (pentru Sn4k3):

Ok... mulțumesc!

| kar1GaNNN a răspuns:

Trebuie să suni la numărul de pe eMAG si sa le spui care e problema ta, de acolo iti vor da ei instructiunile necesare.

| ș53fan explică:

Gata nu mai este nevoie, am rezolvat deja! Oricum vă mulțumesc tuturor celor care ați răspuns! laughing