| Mariusleonte a întrebat:

Salutare.Săptămâna trecută marți am facut o comanda de la eMAG si nici in ziua de azi nu mi-a ajuns produsul. Luni am sunat la eMAG si mi-au spus că firma de curierat (sameday) are produsul in depozit si ca incearca urgentarea livrării. Intrebarea mea este, a pățit cineva sa nu primească produsul deloc? Stiu ca firma asta de curierat e cam înceată dar ma îngrijorează faptul că este posibil sa nu imi primesc coletul. Deci reiau, a pățit cineva sa nu i se aducă coletul?

Răspuns Câştigător
Bula
| Bula a răspuns:

Numele adevarat este someday,
Ei preiau marfa de la expeditor, o transporta a doua zi la depozitul de destinatie, dupa care in livreaza... cand au chef si vreme, in cateva zile sau saptamani.
Unei cunostinte i s-a livrat produsul dupa aproape 3 saptamani si mai multe telefoane si promisiuni "pentru livrarea in ziua urmatoare".

Cand vedeti ca marfa-i transportata de ei, dormiti linistit.
Candva, in careva zi, va sosi marfa.
In ACELASI ZI (same day) cand vor muschii lor... tongue

1 răspuns:
| SSaiyan a răspuns:

Emag e o companie serioasa, eu nu am patit.
am dat comanda acum o saptamana de pe alt site (transport fan curier) si am vazut pe site-ul lor ca e cod rosu si s-ar putea sa intarzie comanda iar ieri a ajuns.
verifica totul, daca iti apare ca e pe drum si totul e ok atunci nu ai de ce sa iti faci griji.