| razvanadriann a întrebat:

Stie cineva daca se mai gasesc tigarete Djarum Black pe piata romaneasca? Am observat ca pe toate site-urile ce comercializeaza tutun acestea sunt indisponibile. In Inmedio la fel. Stie cineva ceva concret, sau daca nu de unde as putea cumpara?

Răspuns Câştigător
| BotezanDaniel a răspuns:

Buna! bineinteles ca sunt, sursa: https://www.bemag.ro/produse/tobacco/djarum-blacks si sunt multe alte site-uri de unde poti cumpara! Sfatul meu este sa te lasi de tras la tutun! :)) :D :D :) Sanatate si numai bine!

| razvanadriann explică (pentru BotezanDaniel):

Mersi super mult! laughing Fumez doar ocazional si astea sunt singurele tigari care chiar merita sa dai banii pe ele.
Vad ca linkul pe care mi l-ai dat nu merge. Cred ca voiai sa scrii eMAG. Totusi pe eMAG nu gases decae djarum cherry si vanilla. sad
Dau funda daca stii un site sigur!

| razvanadriann explică (pentru BotezanDaniel):

Am gasit site-ul pe care mi l-ai dat. Multumesc. Plus acesta pentru cine mai e interesat. Sper doar sa nu placez comanda la ei si sa-mi spuna ca nu mai au.
http://www.exclusivedrinks.ro/produse/tobacco/tigarete/djarum-black.html