| Gaby3891 a întrebat:

Salutare. Stie cineva site-uri din afara cu imbracaminte/incaltaminte originale si la preturi bune?
Si ce parere aveti despre SportsDirect, a comandat cineva de pe el, stiti cat costa transportu si in cat timp ajunge comanda?

Răspuns Câştigător
| Mayar a răspuns:

Incearca acest site >> http://www.terranovastyle.com/ro_en/
Eu nu mi-am cumparat online, ci chiar din magazin si sunt foarte multumtia de produse! Sunt chiar ieftine sau mai prinzi reduceri si sunt misto!
De pe SportsDirect nu am cumparat nimic si din pacate nici nu am auzit de el...

| Gaby3891 explică (pentru Mayar):

Magazinul de unde ai cumparat tu unde e?
M-am uitat putin abia acum si sunt chiar foarte misto. Cu ce ai platit tu?(ma refer daca lei/euro/lire ).

| Mayar a răspuns (pentru Gaby3891):

Este in Timisoara, in centru, langa teatru. Sunt foarte ieftine si super! Pai, poti plati fie cash, fie cu cardul, in magazinul lor.

| Gaby3891 explică (pentru Mayar):

Ma refer daca se plateste in lei sau euro sau altceva. Am vazut pe site ca scrie la pret L (ex. L29, 99) si nu stiu daca e de la lei sau altceva.

| Mayar a răspuns (pentru Gaby3891):

Acela e international cu "L"-ul ala, nu stiu exact ce si unde e folosit...
In Romania S-sunt preturi in ron sau lei, deci in bani romanesti.

| Gaby3891 explică (pentru Mayar):

Ok. Multumesc, sa vad poate o sa ajung pe acolo ca am vazut ca au haine chiar foarte faine.

| Mayar a răspuns (pentru Gaby3891):

Da, sunt super, si sunt de firma, nu se rup sau se descos chiar asa usor!
Si au mereu reduceri. Eu mi-am cumparat niste pantaloni superbi care inainte erau la 80 de lei, dupa reducere, 40 de lei big grin