| Gibik a întrebat:

A dat cineva comanda pe Ebay fara un intermediar? Cat costa transportul pana in Romania? In cat timp ajunge produsul?

Răspuns Câştigător
| Buzzy a răspuns:

Poi daca le adaugi pe amandoua in cos in, si faci comanda avand amandoua produse in cos Platesti o singura taxa de transport.Insa sunt cateva criterii.Sa dau un exemplu:-Vrei sa cumperi o pereche de papuci
-Si vrei sa cumperi o piesa de mobilier
Exista riscul sa vina separat...Motivile sunt evidente legate de diferenta dintre obiecte.Dar daca ai cumpara niste papuci si un tricou ar veni in acelasi pachet si ai platio o singura taxa

3 răspunsuri:
| Buzzy a răspuns:

Varul meu si-a cumparat o pereche de Shoes si a platit in jur de 20$ si au ajuns cam in 2 saptamanihappy. Probabil depinde si de produs! Sper ca ti-am fost de foloshappy

| Gibik explică (pentru Buzzy):

Stii cumva daca comand doua produse de la doi vanzatori diferiti, platesc transportul pentru ambele produse sau se poate face un singur pachet cu ambele produse?

| Buzzy a răspuns (pentru Gibik):

Probabil vrei plati o singura taxa, Dar nu sunt sigurhappy

| Buzzy a răspuns (pentru Gibik):

Poi daca le adaugi pe amandoua in cos in, si faci comanda avand amandoua produse in cos Platesti o singura taxa de transport.Insa sunt cateva criterii.Sa dau un exemplu:-Vrei sa cumperi o pereche de papuci
-Si vrei sa cumperi o piesa de mobilier
Exista riscul sa vina separat...Motivile sunt evidente legate de diferenta dintre obiecte.Dar daca ai cumpara niste papuci si un tricou ar veni in acelasi pachet si ai platio o singura taxa