| anonim_4396 a întrebat:

Am cont pe steam si as dori sa va intreb cum cumpar cs go prin paysafe, trebuie sa fac 2 cupoane unul de 50 lei si altul de 25? sau cum ca nu prea am inteles din ce am vz pe youtube. Funda cel mai bun raspuns!

Răspuns Câştigător
| Armi480 a răspuns:

Pai ca sa platesti prin paysafe ai 4 optiuni:cu 25, 50, 100 si 200 de lei, te duci la o chestie de aia mov din oras unde se mai platesc si facturi, selectezi varianta paysafe, selectezi cat vrei sa pui, introduci banii si iti da o foita pe care scrie cod reincarcare iar ala il pui pe steam, nu stiu sigur cum, si apoi iti poti cumpara joul.