| Metalblo a întrebat:

Am o intrebare, as dori sa-mi cumpar un telefon dar nu sunt decis ce sa iau... Eu bat intre variantele: HTC sau Huawei P9 Lite?
As dori sa primesc cu niste argumente raspunsurile, multumesc!

Răspuns Câştigător
| Alexandru_Tudor_1975 a răspuns:

Diferenta dintre marca Huawei si HTC este ca Huawei-ul este cunoscut pentru o baterie performanta si androidul mai bun, iar la HTC se remarca ecranul destul de mare si un difuzor extrem de bun!

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mergi pe HTC.

| DonGiani a răspuns:

Mai bine si mai sigur mergi pe Nokia

| xSega a răspuns:

Huawei p10 lite

| ChiarEu2 a răspuns:

Personal prefer Huawei în detrimentul oricărei firme de telefoane.

| SkenWell a răspuns:

Depinde de model la HTC

| cristi_8283 a răspuns:

Eu zic sa mergi pe P9, aspect frumos, merge brici si ai niste functii misto, baftă