| Andrei0510 a întrebat:

Am o intrebare pentru pasionatii de carti de joc.Stiti cumva daca un pachet comandat de pe playingcards.ro poate fi expediat si prin curier sau doar prin posta romana?

Funda! happy

Răspuns Câştigător
| dannyel86 a răspuns:

In sectiunea "Cum cumpar" sunt doar detalii despre livrarea prin Posta Romana. Nu se spune nimic despre curier, deci comenzile prin acel site se fac exclusiv prin posta. Vei primi o notificare de la oficiul postal cand coletul va ajunge la tine.