| Alex200029 a întrebat:

Aş dori sa ştiu şi eu daca este vreun evaluator de îmbrăcăminte prin Bucureşti Ploieşti sau Braşov!

1 răspuns:
| johnnny123 a răspuns:

Ce intelegi prin "evaluator de imbracaminte"? Cineva care se uita la o pereche de blugi H&M si iti spune daca valoreaza 50 de lei sau 75 de lei?

Ma indoiesc ca exista evaluatori in acest domeniu. In general meseria de "evaluator" functioneaza in domenii scumpe: obiecte de arta, bijuterii, antichitati, imobiliare si asa mai departe.

Nu cred insa ca exista evaluatori de imbracaminte, in afara de situatia in care detii o intreaga colectie de imbracaminte cusuta de Coco Chanel cu mana ei in 1910.