| anonim_4396 a întrebat:

Salutare TPU, as vrea sa cumpar zacusca de casa, nu din super marketuri? Din ceva sate, sa fie chiar făcută de casa, știți ceva zone/sate de unde se poate cumpara? Sau magazine cu produse de genu

7 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Zacusca de Topoloveni este renumita si certificata naturala: http://bit.ly/2R3uobY
Au si alte produse naturale. Citeste pe aici: http://bit.ly/2PGP7FY

Răspuns utilizator avertizat
| MadalinG99 a răspuns:

Mnha, mie imi da cu virgula, trebuie sa cunosti bine persoana de unde cumperi. Este destul de riscant sa iei de oriunde crede-ma.

| anonim_4396 explică (pentru MadalinG99):

Nu chiar de la oricine, măcar sa fie un PFA, dacă nu chiar un mic magazin cu produse naturale, doar ni crezi ca nenea și baba din sat își vând zacusaca făcută de ei.

| YingYang a răspuns:

Sunt locuri dar la momentul de fata nu stiu pe nimeni cine ar vinde, ai incercat pe olx?!? De ex aici in comuna unde ma aflu eu, stiu ca se vindea produse de zacusca de mai multe sortimente, preparate chiar cu grija si erau foarte gustoase.