| Aallexxuuttzzuu a întrebat:

Salutare TPU as vrea sa imi cumpar un smart mai ieftin si am gasit 2 modele care, zic eu arata bine. Vreau sa ma ajutati sa aleg unul din ele, sa imi spuneti care este mai bun, atat pe parte de smart cat si pe parte de TV normal.

Cele 2 televizoare sunt:
a) Televizor LED 32 LG 32LF592U, 81 cm, Smart Tv
b) Televizor Smart LED Philips, 80 cm, 32PFH5300/88, Full HD

Vreau raspunsuri cu argumentare, adica nu doar spuneti LG sau Philips, vreau sa stiu si de ce ati ales unul dintre modele. Puteti pune si raspunsuri pro/contra (ca o comparatie intre cele 2).

Cel mai bun argumentat raspuns primeste funda happy

Răspuns Câştigător
| Celcareajuta a răspuns:

Philips pentru ca in opinia mea bate LG pe aceeasi gama de pret. Sa nu te astepti de la performante prea mari de la niciunul ca: miscare fluenta prin meniu/web. Placerea adevarata de a avea Smart Tv incepe de pe la 4.000 de ron