| marcel1999 a întrebat:

As vrea sa-mi cumpar o mini boxa portabila si am nevoie de sfaturi. As vrea o boxa care sa aiba un sunet clar si PUTERNIC si sa aiba si ceva bass. Ce boxa imi recomandati, dau funda! Scuzati categoria, dar am mai pus alte intrebari pe alte categorii si nu mi-a raspuns nimeni. Ma scuzati inca o data!

2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Mario1999 a răspuns:

Aceasta mi se pare foarte interesanta si este si calitativa:
http://olx.ro/......21Ju9.html
Pe link-ul pe care ti l-am dat gasesti informatii si dupa cum vezi transportul este gratuit. Bafta!