| Garfield_Mario_2000 a întrebat:

Salutare, TPU. Azi am o întrebare cam grea... Cum primesc un voucher de 1500 lei pe eMag GRATIS? Plz raspundeti-mi si nu cu reclame la laptopuri sau comment de genu,, du-te si cumpara din banii tai"

5 răspunsuri:
| Deliiiia a răspuns:

Bună, din nefericire nu se poate, ei nu pot da pe gratis astfel de vouchere la toata lumea, asta inseamna sa ne doneze noua bani si nu ar fi in interesul lor. Voucherele se obtin in urma achizitionarii unor produse sau ca premiu in concursurile lor.

| tehno125482 a răspuns:

N-ai cum sal primesti copile asa de buna voie!
uite 1 concurs eMAG unde ai putea castiga asta!
http://www.konkurs.ro/......36989.html
este un concurs si nu sunt 100 la 100 sanse sa castigi!
nimeni nu osati dea asa fara sa participi la nimic gratis atatia bani!
funda?

| tehno125482 a răspuns (pentru tehno125482):

Dar participa repede la concurs maine e extragerea si azi e ultima zi de inscriere

| Garfield_Mario_2000 explică:

NU imi pasa de tombole si as intreba de siteuri de genul wamjelly

| tehno125482 a răspuns (pentru Garfield_Mario_2000):

Imi pare rau dar cred ca exsti un copil de 5 ani!
Nimeni nu osati dea atatia bani asa gratis!
Nu vei gasi nimic asa ca nu ne mai ocupa pe noi cei de pe TPU cu intrebari proaste!
du-te si cumpara din banii tai!