| Klawsser a întrebat:

Ma aflu in Iasi pentru cateva zile si as avea nevoie sa cumpar o camasa neagra pentru un eveniment. Problema e ca nu cunosc prea bine Iasul si implicit magazinele, Ati putea sa-mi recomandati niste magazine si unde le-as putea gasi? Mentionez ca nu vreau sa cheltui foarte multi bani pe o camasa si nu as vrea sa cumpar ceva de firma gen Zara, Bershka. Multumesc anticipat!

1 răspuns:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Urca-te in tramvai spre Tatarasi si coboara la Piata Tatarasi. Gasesti acolo magazine cu preturi decente. Sau, poate fi in orice cartier; in Alexandru, in Mircea.
Poate iti raspunde si cineva care stie numerele tramvaielor. Eu doar am fost studenta in Iasi si, sincer, nu le mai tin minte, ca a trecut ceva timp de cand n-am mai fost pe acolo.