| Andreiusss a întrebat:

Salutare TPU,mi-am comandat niste blugi din Zara, si se livreaza prin DHL..totul a mers bine pana cand mi-a zis ca adresa care am pus-o nu e buna..Sunt foarte sigur ca am pus adresa buna, dar acum nu stiu ce sa fac sau ce o sa se intample. Daca aveti vreo idee ajutati-ma.
P.S:Treaba se intampla in Germania

3 răspunsuri:
| Elena9328 a răspuns:

Trimite-i pe email adresa corectă, dacă îți spune asta.

| Andreiusss explică (pentru Elena9328):

Da,imi spune ca trebuie sa trimit pachetu cu numarul ala inapoi la expeditor

| Elena9328 a răspuns (pentru Andreiusss):

Pai și trimite-l. Vezi daca merge prin poștă, sau dă-i mesaj.