| anonim_4396 a întrebat:

se apropie ziua indragostitilor, dar eu nu stiu ce cadou sa-i fac prietenului meu. Va rog sa-mi dati niste exemple( ceva simplu si dragut).

9 răspunsuri:
| cat a răspuns:

Poate impartiti ceva simbolic de genul http://www.crownfashion.ro/cumpara/lantisoare-valentine-s-day-2574578 sau http://www.crownfashion.ro/......hei-638881 Oricum si un pupic si un Te iubesc spus din inima pot fi de ajuns cand tineti unul la altul.

| ElizzaTPU a răspuns:

Uite ceva simplu si dragut : Http://bit.ly/yB2Lse : Papyrus personalizat, lumanare rosie si cd cu muzica romantica ar fi o idee? :) Sunt la oferta cred :*

| ElizzaTPU a răspuns:

Uite ceva simplu si f dragut, dupa parerea mea : Http://bit.ly/yB2Lse : Papyrus personalizat, lumanare rosie si cd cu muzica romantica :) Sunt la oferta cred :*

| Konata a răspuns:

Buna, poti s ii iei un album photo personalizat, un glob din sticla cu inimioare, un ursulet, o bratara mai frumoasa, poti sa ii faci o mica prajitura de ciocolata, un ceas de mana, o pernutza in forma de inimioara, o rama cu inimioare cu o poza cu voi doi, un breloc mai special, un catelus, un film frumos, o cana personaliata(daca se poate cu zodia lui desenata pe cana, sau numele lui).mai vezi tu.mai umbla si tu prin magazine, sper ca te-am ajutathappy
Succes!

| Andrusccaaa a răspuns:

Un parfum, o bratara cu numele tau pe ea, o rama cu voi doi, un ceas sau http://www.epersonalizari.ro. Bafta!

| mih1990 a răspuns:

Iti pot spune ce i-am luat eu.Un puzzle magnetic, un breloc si umeras de clanta personalizat ( http://www.ideaplaza.ro/......lizat.html ). Vreau sa dau comanda si de un tort in forma de inima+niste baloane care o sa fie prin camera atunci cand ajunge acasa.

| AndraNicoleta a răspuns:

Vazusem mai de mult pe net o chestie foarte tare, dar am inteles ca s-ar gasi si prin magazine. Era un breloc in care era o planta care cand crestea o scoteai de acolo si o plantai intr-un ghiveci. Mi se pare foarte interesanta ideea si cred ca o sa recurg si eu la ea anul acesta.
Bafta la gasit cadouri!

| vacaroz a răspuns:

Poti sa ii iei niste stickere f faine, de exemplu. pentru camera lui. cred ca i-ar placea. in plus, daca le cumperi prin www.cashcow.ro, asta e un site de cashback, adica iti da banii inapoi, o sa primesti reducere de 14% din comanda totala. hai ca e misto. si poti sa personalizezi stickerul. eu i-am luat iubitului si i-a placut. vrei sa incerci?;)

| Daiddy a răspuns:

Buna! Eu ii voi face prietenului meu de ziua indragostitilor un tort de ciocolata in forma de inimioara, roz sau rosu, depinde de colorantul alimentar pe care il gasesc. Si o sampanie rose sa fie in ton cu ziua :X