| w0nderboy a întrebat:

Sunt in cautare de un ceas electronic de mana, care sa-mi afiseze data/ora/minutele/secundele si sa fie rezistent la apa, nu trebuie sa fie sofisticat! Daca ma-ti ajuta cu un link ar fi fantastic! Funda daca va motiveaza!

Răspuns Câştigător
| darrio2007 a răspuns:

Pe asta il am eu de vreo 5 ani.
Sursa:http://www.japora-ceasuri.ro/......p-953.html

| w0nderboy explică (pentru darrio2007):

Multumesc pentru raspuns, dar pretul este cu mult peste cat mi-as fi dorit! Salut!

| darrio2007 a răspuns (pentru w0nderboy):

Curios ca eu l-am luat cu 120 de ron atunci.Din magazin, nou-nout.De la Casio.Nu inteleg de ce acum este mai scump. Oricum, multumesc si eu pentru aprecierea raspunsului dat de mine.

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Limbile sunt fosforescente.