| Catalin235 a întrebat:

Un site bun de unde pot lua lentile de contact ieftine? Sa nu fie mai mult de 100 de lei.

5 răspunsuri:
| anonimg a răspuns:

Sfatul meu este să nu îți iei așa ceva pentru că nu știi cum îți vei strica vederea. Nu merită riscul.

| Catalin235 explică (pentru anonimg):

Am deja dioptriile -3.50 si ma duc la antrenamente la fotbal unde nu am voie cu ochelari.

| anonimg a răspuns (pentru Catalin235):

Am înțeles

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lentiledecontact.net

| Nelly15 a răspuns:

Nu prea am idee daca e prea ok sa te bazezi pe orice site. Ma bine intreaba-ti oftalmologul de unde ai putea lua. Sigur o sa-ti faca lagatura cu cineva cu experienta si e mai rapid si sigur asa.