| Andrei2351 a întrebat:

Salutare, TPU! Voiam sa achizitionez ceva de pe eMAG.ro, dar as dori sa va intreb daca eMAG vinde numai produse de calitate/produse originale. Va multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| Eduard619 a răspuns:

Emag vinde produse, si este un magazin de incredere....in general dar sa fii atent ca este posibil sa le gasesti la preturi mai mari decat la alte magaine online.
Succeshappy

| Andrei2351 explică (pentru Eduard619):

Multumesc pentru raspuns. big grin

7 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Cum crezi ca ar fi ajuns cel mai mare magazin online din tara daca vindeau fake uri?

| gabicoo a răspuns:

Sunt seriosi, rapizi si nu dau țeapă ( ce ai comandat aia primesti). Daca nu esti multumit de produs poti face retur. Singurul magazin online de pe care comand e Emag.
Totusi trebuie sa fii atent la preturi. Mai precis urmareste promotiile. Ei tin o perioada ridicat pretul la un produs apoi fac reducere. Îți faci cont, le dai emailul tau, pui produsul în cos si astepti. Când fac reducere te anunta ei pe email.Atunci trebuie sa faci comanda.
Rabdare si tutun amice!
Succes la shopping.
happy

| Andrei2351 explică (pentru gabicoo):

Multumesc mult! big grin

Răspuns utilizator avertizat
| fanhhro a răspuns:

Da, sunt cel mai de incredere magazin online din Romania. Ce vrei sa achizitionezi?

| Andrei2351 explică (pentru fanhhro):

Bata de Baseball Cold Steel Brooklyn Shorty.