| xxxyyyzzz a întrebat:

Vreau sa îmi cumpăr un ultrabook, pana in 3400 lei, cu rezoluția 1900*1080(full hd FHD), cu Intel core m3, m5, m7, i3, i5, i7, oricare din ele, si de preferat taste iluminate.

3 răspunsuri:
| xxxyyyzzz explică:

Am uitat sa menționez. Am intrat pe mai multe siteuri si am observat ca același model de laptop poate sa aiba alte specificații si nu sunt aceleași laptopuri pe toate siteurile. Spre ex Samsung ATIV nu este pe eMAG si nici pe evomag.

| darrio2007 a răspuns:

Ok.Cumpara-ti.Incearca la Altex.In magazin. Online nu prea se potriveste.