| Cosmin_Ivancencu_1990 a întrebat:

vreau sa-mi fac un cont de paypal si este prima data pentru mine! care sunt numerele cardului? acele 16 cifre? si trebuie sa le pun pe toate 16 la un loc? si ce este acel CSC? cine stie il rog sa imi spuna si mie! multumesc!

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
3 răspunsuri:
| VictorL a răspuns:

Bună! Pentru un cont de Paypal nu este obligatoriu un card, poţi şi fără, doar că ai un dezavantaj: nu poţi cumpăra de pe multe website-uri şi nu poţi să scoţi banii, însă ai bani virtuali pe care îi poţi folosi pe ebay, amazon sau chiar şi pe google play.winking