| Valentinbaciu2002 a întrebat:

Vreau sa-mi iau o geaca de pe pull&bear si nu sunt sigur daca o sa fie buna de mine. In orașul meu nu exista magazine Pull&bear si de aceea nu am avut contact cu produsele lor. Vreau sa stiu daca marimea Xl de la ei are proportii asemănătoare cu marimea Xl din H&M, pentru ca am mai luat cateva geci din H&M cu marimea Xl si imi vin perfect. Inca o intrebare, daca comand si platesc cu cardul, nu mi mai extrag si alte comisioane care nu sunt specificate pe factura

1 răspuns:
Bula
| Bula a răspuns:

Daca dai comanda, le comunici si marimile tale, masurate (in cm) de un croitor.
Daca geaca sosita nu-ti va fi potrivita, atunci ori masuratoarea facuta de croitor, ori ceea facuta de vanzator este gresita. big grin