| GeorgeRzv a întrebat:

Salutare TPU

Vreau să-mi iau o mașină de spălat și m-ar interesa care sunt brandurile/modelele care își adaptează timpul în funcție de încărcătura de haine?
Și ce uscătoare au tot funcția, care își adaptează timpul în funcție de încărcătură?

4 răspunsuri:
| gabicoo a răspuns:

Bosh

| RxTx a răspuns:

Eu reparam si masini de spalat nu orea merg bine astea casnice sunt paranoice si tehnologia este inca la inceput si experimentala.

Dar daca iti cumperi una industriala dinaia pentru spălătorii adevărate gen masina de spălat unde plătești cu fise

Atunci o sa tina o vejnicie

Nu consuma mai mult curent ba sunt mai rentabile din toate punctele de vedere

Si au 20 de ani de experiență in ași autoregla consumul de apa curent detergent... In functie de mulți factori

Plus ca ai soft pe laptop din care poti alege cu degetul direct din windows din program ce ai bagat in masina si cat vrei sa se învârtă la ce temperatura presiune...
Apa detergent
Sau ai desene animate in aplicație

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Îți recomand Candy SmartPro. Are funcția de Kg Detector+multe alte funcții.

| darrio2007 a răspuns (pentru anonim_4396):

Ai fost la gandul meu.
Agartha bate campii cu raspunsurile pe care le dă.