| AdiMihai25 a întrebat:

Salutare tuturor.
Stie cineva la ce electronice va fi reducere de Black FRIDAY luna viitoare?

4 răspunsuri:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Te referi la produsul exact? Cu model si tot? Nu. Nimeni de aici nu stie sigur. Asta doar in noaptea de Black Friday o sa stim big grin

| zilog a răspuns:

La nimic!
pentru ca ei maresc pretul dinainte sa vina ziua
si in ziua respectiva lasa din pet pana cand ajunge la un pret cu 10 % mai mare de cat ar fi sa iti cumperi asa aiurea.

UITE EU MI-AM CUMPRAT TELEVIZOR SAMSUNG CU DIAGONALA DE 2 METRI
pana la bleack fridey
in zilele normale costa undeva la 2500 euro
inainte de ziua fraierilor
a costat undeva la 3000 euro
de ziua fraierilor a costat undeva la 2600 euro

si eu nu l-am cumparat o data cu toti fraierii care stateau la coada sa se inghesuiasca sa cumpere fiecare orice

ci eu am asteptat până aproape de sfârșitul lui IANUARIE
Am mers frumușel CAREFOOR Colentina si am cumparat televizorul mult visat doar cu 1000 euro
iar acum tocmai m-am uitat de acel televizor la ei pe data de 1 octombrie costa iar 2000 euro

multe magazine asa fara nici un fel de reclama fara nici un fel de promitii vrea sa scape in luna ianuarie de toate lucurirle ca sa isi goleasca depozitele si le dau cu pretul cu care ei le-au cumparat ca sa scape de ele
pentru ca ei deja au facut profeit cu 99% dintre ele

mi-am luat la lucurri atunci ieftine de exempu dvr auto 20 lei nu o sa iti vina sa crezi 4 k, boxe care ar fi costat 100 euro le-am luat cu 100 lei si mai multe lucuri.
important e sa mergi in cea de a treia saptamana din luna ianuarie pentru ca atunci nu au clienti
chiar esti singurul client din tot magazinul

| DanielPH a răspuns:

Salut!
Normal ca stim! Stai putin sa-mi gasesc ghiocul si iti dau mesaj privat cu produsele bagate la reducere

| Onlyme3991 a răspuns:

Știu la ce produs ...doar că nu se află in categoria electrocasnice!
La tigăi!