| Vlad_Dumitras_1992 a întrebat:

Salutare tuturor.
Stie cineva unde pot sa imi reincarc contul paypal in Suceava?

4 răspunsuri:
| doctorandus a răspuns:

Prin orice mijloc prin care poti transfera bani catre PayPal, de ex. cu card de credit. Daca ai doar card de debit nu cunosc ce mijloace exista pentru plati online in Romania.

| doctorandus a răspuns (pentru doctorandus):

A, da, la PayPal poate fi atasat contul bancar si-ti ia bani din cont ca sa faci plati.

| Lucian2473 a răspuns (pentru doctorandus):

Merge atasat si card de debit. Si tot cu card de debit platesc utilitatile. La plata cu paypal poate atasa un card de debit fara probleme.

| Lucian2473 a răspuns:

Daca nu ai un card atasat din care Paypal sa retraga din el costul a ceea ce cumperi, paypal-ul nu poate fi alimentat decat prin transfer de la alt cont paypal. De exemplu eu am cont paypal in care am euro sau dolari si iti transfer tie o suma. Atat. Dar daca vrei sa cumperi ceva dintr-un magazin online cu paypal, trebuie sa ai un card atasat contului de paypal ca sa poata retraga bani din card. Bineinteles ca si cardul trebuie sa fie alimentat adica sa aiba parale in el. happy